niedziela, Lipiec 23, 2017

Jak wykonać przelew zagraniczny z kantorem internetowym?

0

Jeszcze kilka lat temu, wysłanie walutowego przelewu zagranicznego graniczyło z cudem. Oczywiście załatwienie wszystkich formalności musiało odbywać się wyłącznie w stacjonarnej siedzibie banku, a same pieniądze „przelewały się” około tygodnia na konto beneficjenta. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Wszystko, co musisz wiedzieć o kredycie samochodowym

0

Zakup wymarzonego samochodu nierzadko wiąże się ze sporym wydatkiem. Zgromadzenie odpowiedniej na ten cel sumy bywa trudne i może trwać wiele miesięcy, dlatego planując kupno auta warto rozważyć zaciągnięcie kredytu samochodowego.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze programu magazynowego?

0

Skrupulatnie prowadzona dokumentacja magazynowa jest w stanie realnie poprawić sytuację firmy. Dokładna znajomość stanów towarowych pozwoli w odpowiedni sposób zarządzać sprzedażą i zakupem potrzebnego towaru oraz wydawać informację o zapotrzebowaniu na dane materiały. Zbyt mała ich ilość opóźni wydanie towaru klientowi, co w dłuższej perspektywie realnie przyczyni się do osłabienia pozycji rynkowej, zaś zbyt duża będzie zalegała w magazynach.

Jak zarabiać na dywidendach?

0

Niskie stopy procentowe sprawiają, że popularne i uważane za bezpieczne lokaty bankowe nie zapewniają dużego zysku z tytułu odsetek. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na poszukiwanie innych sposobów inwestowania zgromadzonego kapitału. Jednym z nich jest wykupienie akcji różnego rodzaju spółek i zarabianie na dywidendach.

Planujesz kredyt na auto? Kalkulator ułatwi Ci wybór!

0

Obliczenie rat kredytu na samochód to obecnie zadanie równie łatwe, jak znalezienie najbliższego kina czy wyprzedaży w ulubionym sklepie. Wystarczy mieć dostęp do Internetu i dowolne urządzenie z dostępem do sieci, na którym będziemy mogli skorzystać z kalkulatora online. Dlaczego? Bowiem kalkulator rat może znacznie ułatwić znalezienie najtańszego kredytu samochodowego!

Popyt na bankowe kredyty konsumpcyjne spada. Firmy pożyczkowe coraz bardziej konkurencyjne

0

W czwartym kwartale 2016 roku część polskich banków odnotowała spadek zainteresowania kredytami konsumpcyjnymi. Powodem może być zarówno zaostrzenie kryteriów udzielania tego typu kredytów, jaki i mniejsze zapotrzebowanie na finansowanie zakupu dóbr. Przyczyna może również tkwić w coraz większej presji konkurencyjnej ze strony instytucji pozabankowych, których pozycję dodatkowo wzmocni Komisja Nadzoru Finansowego.

Pożyczki chwilówki przez Internet – w jakich sytuacjach można wziąć?

0

Pożyczki są bardzo często podejmowanymi przez klientów świadczeniami finansowymi udzielanymi przez banki lub firmy pozabankowe. Zazwyczaj do skorzystania z usług pożyczkodawców ludzi skłania atrakcyjne oprocentowanie i możliwość wydłużenia okres spłaty.

Procesory Intel Kaby Lake – w jakich laptopach je znajdziemy?

0

Wraz z zapowiedzią pojawienia się na rynku nowych układów firmy Intel, producenci laptopów rozpoczęli przygotowania kolejnych wersji swoich laptopów, które byłyby w stanie je obsłużyć. Ich zadanie było o tyle ułatwione, że procesory Kaby Lake przygotowywane były pod tę samą podstawkę, co poprzednia generacja.

Jak stworzyć pomysłowe stoisko handlowe?

0

Co trzeba zrobić, by klient kupił towar w sklepie? Przede wszystkim – musi się na tyle zainteresować samą przestrzenią handlową, a potem asortymentem, że będzie chciał go poznać bliżej. Jednym z czynników, który przyciąga uwagę jest sam design stoiska handlowego. Co zrobić, by było pomysłowe i efektywne marketingowo?

Private banking a oferta lokat bankowych

0
Private banking a oferta lokat bankowych

Jesteś klientem zamożnym korzystającym z bankowości prywatnej? Chcesz założyć lokatę bankową? Zorientuj się w aktualnej ofercie i sprawdź, gdzie warto zawrzeć umowę o otwarcie takiego produktu.