Jak dorobić w internecie

0
1571
jak dorobić w internecie

Ciężka praca nie oznacza też zawsze efektywnej pracy. Możesz 10h dziennie klikać w reklamy zarobić grosze. Jednak pracując godzinę dziennie nie możesz też liczyć na więcej niż grosze. Istnieje sporo sposobów, dzięki którym zarabianie online dzięki swojemu biznesowi będzie się opłacało – choć oczywiście zawsze istnieje ryzyko porażki. Biznes to biznes, a rynek nie zawsze jest przewidywalny.

jak dorobić w internecieSposoby dorabianie w internecie

1. ANKIETY, KLIKANIE W REKLAMY- możesz wypełniać ankiety online i dzielić się opinią na temat wielu produktów, firm itd. Czynnikiem, który wpływa na ilość otrzymywanych przez nas ankiet jest dopasowanie naszego profilu konsumenta do zapotrzebowań zleceniodawcy. W przeciwnym przypadku nie otrzymamy ankiety do wypełniania, ponieważ nasza opinia nie będzie w tym przypadku potrzebna. Zarobki przy wypełnianiu ankiet wahają się w granicach od 2-3 złotych do 30 złotych za wypełnienie jednej ankiety.

2. INWESTYCJE W INNOWACYJNE PROJEKTY- Istnieje wiele serwisów, gdzie możemy inwestować w kryptowaluty. Najpopularniejszym serwisem jest polska giełda BitBay oraz polska giełda Coinbe

3. BLOG- Warto tworzyć bloga o tematyce, która jest nasza pasją lub jesteśmy w niej ekspertami. Żeby jednak zarobić pieniądze, należy trafić w grupę zainteresowanych odbiorców oraz systematycznie publikować naprawdę dobre i ciekawe treści.

4. OPCJE BINARNE- Mogą to być kursy poszczególnych par walut jak np. EURO/USD, gdzie wpłacamy określoną kwotę na to czy ich wartość wzrośnie lub zmaleje względem siebie. Innym przykładem, może być inwestowanie w cenę złota.

5. PROMOCJE BANKOWE –możemy otrzymać dodatkowe benefity jak np. środki na zakupy, różne nagrody albo gotówkę. Najczęściej promocje bankowe skierowane są do nowych klientów banku. Możemy jednak spotkać się z ofertami dla już obecnych. Wiele osób korzysta z promocji bankowych np. otrzymanie kuponu zakupowego 400 zł na zakupy do Biedronki lub 200 zł za założenie konta w banku i dodatkowe 100 zł za wpływ wynagrodzenia.

6. PROGRAM PARTNERSKI- Polega na polecaniu określonych usług lub produktów innym użytkownikom. Zarabiać na Programach Partnerskich można też za pośrednictwem mediów społecznościowych jak Facebook czy Instagram. Wiele osób działa też za pośrednictwem for internetowych.

7. Copywriting -Wiele mam na macierzyńskim dorabia sobie pisząc tzw. precle i inne „teksty na frazy”.

8. DIY

Dorabianie w internecie na umowę

Kiedy praca w domu przez internet odbywa się za pomocą umowy o dzieło, a kiedy przy normalnej. To zależy od tego, czy firma poszukuje pracownika stałego, czy też potrzebna jej osoba, z której usług będzie mogła skorzystać w razie potrzeby. Jeśli ma się jednak tylko umowę o działo, można rozwiązać problem ubezpieczenia zdrowotnego przez samodzielne opłacanie składek (ich koszt i więcej informacji na oficjalnej stronie ZUS).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here