Kryptowaluty na platformie eToro

0
3076
Kryptowaluty na platformie eToro

Kryptowaluty są teraz bardzo modne. Jeśli nie jesteś z nimi zaznajomiony, są to cyfrowe lub wirtualne tokeny, które wykorzystują kryptografię do zabezpieczenia swoich transakcji i kontrolowania tworzenia nowych jednostek. Bitcoin był pierwszą i nadal jest najbardziej znaną kryptowalutą, ale obecnie istnieje wiele innych. W tym artykule opowiemy Ci o eToro, brokerze, który oferuje szeroką gamę kryptowalut do handlu. Czym jest eToro?

eToro jest brokerem specjalizującym się w handlu społecznościowym, który został założony w 2006 roku. Jego siedziba znajduje się na Cyprze i ma ponad sześć milionów użytkowników z ponad 170 krajów. Firma oferuje szeroką gamę produktów finansowych, w tym akcje, ETF-y, Forex, towary i oczywiście kryptowaluty.

Jakie kryptowaluty oferuje eToro?

eToro w swojej ofercie posiada Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple, Dash, Dogecoin, Shibacoin, Cardano i ponad 30 innych. Sprawdź pełną listę: Kryptowaluty eToro

Czym wyróżnia się eToro i dlaczego powinieneś wybrać tego brokera?

Jedną z rzeczy, która odróżnia eToro od innych brokerów jest funkcja handlu społecznościowego. Dzięki niej możesz zobaczyć, jakie transakcje wykonują inni użytkownicy, a następnie kopiować ich ruchy i strategie. Możesz również dzielić się swoimi własnymi strategiami na platformie.

eToro oferuje również dostęp do portfela kryptowalutowego o nazwie eToro Wallet. Będąc użytkownikiem platformy możesz przechowywać i przesyłać wirtualne aktywa bez żadnych kosztów. Ponadto eToro Wallet umożliwia tzw. swapy, czyli szybkie wymiany pomiędzy ponad 100 wirtualnymi walutami. Funkcjonalność jest także dostępna na eToroX

Warto wspomnieć, że eToro jest regulowanym brokerem, co oznacza, że Twoje fundusze są bezpieczne i możesz być pewny wysokiego poziomu obsługi klienta. Jako z nielicznych brokerów oferujących kryptowaluty może się pochwalić wieloma licencjami finansowymi gwarantującymi legalność i wiarygodność platformy.

Jakie są zalety eToro?

  • Szeroki zakres oferowanych kryptowalut
  • Funkcja handlu społecznościowego
  • Darmowy portfel kryptowalutowy
  • Regulowany broker
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa
  • Profesjonalna obsługa klienta

Jak wygląda proces tworzenia konta na platformie eToro?

Proces rejestracji jest bardzo prosty. Wystarczy, że podasz swoje imię i nazwisko, e-mail i hasło. Następnie zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego kwestionariusza na temat Twojego doświadczenia na rynkach i Twoich celów inwestycyjnych. To dlatego, aby broker mógł polecić produkty, które są dla Ciebie najlepsze. Ponadto wymagana jest weryfikacja tożsamości, dlatego po utworzeniu konta należy przesłać kopię dokumentu tożsamości oraz dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania.

Po ukończeniu tego procesu wystarczy zasilić konto i rozpocząć inwestycje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here