Strony do zarabiania

0
2049
strony do zarabiania

Zarabianie w internecie jest związane z pracą, nauką i wytrwałością. Najłatwiejszym, a jednocześnie najczęściej wybieranym sposobem zarabiania w Internecie są oczywiście programy lojalnościowe. Firmy płacą za otwieranie maili reklamowych, klikanie w banery, wypełnianie ankiet, granie w sponsorowane gry online czy dokonywanie zakupów w sklepach partnerskich. Jeśli posiadamy kapitał, nawet niewielki to możemy się zainteresować opcjami binarnymi. Jest to sposób zarabianie przez Internet, który zyskuje coraz większą popularność. Polega on na przewidywaniu ceny danego instrumentu bazowego, np. towarów, akcji czy par walutowych. Nie musimy jednak określać konkretnej ceny, a jedynie przewidzieć czy dana stawka wzrośnie czy spadnie.

strony do zarabianiaSposoby na zarabianie w internecie

 • Oglądanie płatnych reklam
 • Wypełnianie ankiet
 • Inwestycje
 • Pisanie artykułów
 • Sprzedaż Fotografii do banków zdjęć
 • Forex
 • Zarabianie na filmikach
 • Programy partnerskie
 • MLM
 • Sklep internetowy
 • Sprzedaż np. na Allegro
 • Można wykreować sobie w internecie status specjalisty w jakimś kierunku, lub lidera i robić płatne szkolenia, sprzedawać swoje ebooki lub audiobook itp. itd.
 • Zarabianie poprzez blogi, strony internetowe

KLIKANIE W REKLAMY- strony internetowe, które umożliwiają zarabianie między innymi poprzez czytanie e-maili reklamowych, klikanie na linki, wypełnianie ankiet, granie w wybrane gry internetowe oraz robienie zakupów w wyszczególnionych sklepach.

FREELANCER –pracują bez stałego etatu. Zazwyczaj specjalizują się w jednej konkretnej dziedzinie i realizują projekty na zlecenie. Pracują na przykład jako: copywriter, grafik komputerowy, programista, tłumacz, fotograf.

PROWADZENIE WŁASNEGO BLOGA- można zarabiać między innymi poprzez umieszczanie reklam, artykułów sponsorowanych, współpraca z różnego rodzaju sklepami internetowymi, uzyskiwanie bonusów i próbek materiałów reklamowych.

Zarabianie na social media i popularnych platformach internetowych-

Sprzedaż produktów innych osób

Sprzedaż własnych produktów

Przykładowe strony na których można zarobić

1. Swagbucks.com- to serwis, który płaci użytkownikom za wypełnianie ankiet, oglądanie filmików wideo, granie w gry online i używanie wtyczek przeglądarki internetowej. Zarabianie jest dosyć mozolne ale poświęcając kilkanaście minut dziennie możemy zarobić około £20 w każdym miesiącu.

2. Ebay.co.uk- jest największą na świecie stroną z aukcjami, na których możemy kupić i sprzedawać niemal wszystko. I właśnie sprzedając możemy zarabiać całkiem niezłe pieniądze. Istnieje tysiące osób i firm, które ze sprzedaży na Ebay’u są w stanie się utrzymać.

3. TopCashback.co.uk- Rejestrujesz się w serwisie, sprawdzasz aktualne oferty i jeżeli czegoś potrzebujesz, klikasz w link i kupujesz na stronie docelowej. Po jakimś czasie na twoje konto trafi część wydanych pieniędzy i będziesz mógł je przelać na swój rachunek bankowy.

4. Ratesetter.co.uk- strona która umożliwi nam pożyczanie pieniędzy innym osobom w zamian za pewien procent. Pożyczanie takie nie jest bez ryzyka, ale oferowane oprocentowanie jest znacznie wyższe niż w bankach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here