Antyalergiczny odkurzacz

0
45602

Osoby uczulone szczególnie zwracają uwagę na dobór odpowiedniego odkurzacza, ponieważ to właśnie dla nich najważniejsze jest całkowite pozbycie się osiadającego kurzu. Właśnie z tego powodu warto przyjrzeć się producentowi Rainbow, którego odkurzacze sprawią, że za pomocą jednego wielofunkcyjnego urządzenia kompleksowo usunie się brud nawet z miejsc trudno dostępnych, a przez to alergicy będą odczuwać pełen komfort.

Dlaczego warto postawić na odkurzacze specjalnie dla alergików?

Takie odkurzacze przede wszystkim spełniają normy jakościowe, dzięki czemu wiadomo, że szczególnie dobrze radzą sobie z usuwaniem z powietrza kurzu i pyłków. Warto zwrócić tutaj uwagę na certyfikat AHAM, a także znak Asthma & Allergy Friendly. Nawet najbardziej wrażliwe i wyczulone osoby będą mogły dzięki takim urządzeniom skutecznie oczyścić przestrzeń, w jakiej się znajdują.

Co charakteryzuje działanie takich odkurzaczy?

W zwykłych odkurzaczach zastosowana technologia zazwyczaj sprawia, że filtry w czasie użytkowania gromadzą zanieczyszczenia i zatykają się. Aby usunąć nagromadzony brud musi dojść do kontaktu z alergenem. W przypadku odkurzacza Rainbow zanieczyszczenia lokowane są w specjalnym zbiorniku, co później ułatwia pozbycie się ich.

Przede wszystkim odkurzacz antyalergiczny zbiera nie tylko kurz i zanieczyszczenia, ale także świetnie radzi sobie z eliminacją roztoczy, grzybów, czy pleśni. Jest to zatem urządzenie wielofunkcyjne, które można wykorzystywać w dużo szerszy sposób niż większość dostępnych na rynku modeli. Dzięki idealnie wyprofilowanym nakładkom z łatwością można chociażby pozbyć się kurzu z roślin bez uszkadzania ich, jak również dotrzeć do wszelkich innych miejsc, gdzie większość odkurzaczy mogłaby się nie sprawdzić. Dodatkowo dzięki nawilżaczowi i oczyszczaczowi powietrza po czyszczeniu pomieszczenie ma świeży zapach, a przy okazji jest całkowicie pozbawiona alergenów.

Co dostaje się wraz z takim odkurzaczem?

Akcesoria, które można mieć razem z antyalergicznym odkurzaczem są imponujące – zapewniają wszechstronne czyszczenie. Przydać mogą się: szczotka do podłóg oraz ścian, jak również ssawki – krótka i długa – dosięgające do wszystkich zakamarków. Szczotka antystatyczna natomiast załatwi problem osiadania zanieczyszczeń na parapetach, zasłonach czy innych tego typu powierzchniach.

W przypadku mebli tapicerowanych najlepszym wyjściem będzie zdecydowanie się na szczotkę tapicerską, natomiast do dmuchania materacy i zabawek można dostać specjalną końcówkę.

Warto zwrócić także uwagę na fakt, że zmienianie końcówek nie jest czasochłonne ani denerwujące, a dodatkowo do zestawu dołączony jest wieszak narzędziowy, przez co końcówki będą znajdowały się w jednym miejscu, co także znacznie ułatwi ich użytkowanie.

Zakup odkurzacza antyalergicznego to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które potrzebują pełnego wyeliminowania alergenów ze swojej przestrzeni. Jego niezaprzeczalnym atutem może być także 7-letnia gwarancja na silnik i 42-miesięczna na niektóre części.

Źródło: https://www.rainbow-odkurzacze.pl/blog/antyalergiczny-odkurzacz-30.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here