Najlepsze konto w banku

0
1507
najlepsze konto w banku

Określenie „najlepsze konto bankowe” jest względne, ponieważ dla każdego klienta inne parametry rachunku bankowego mogą być najważniejsze i nimi będzie kierował się przy wyborze konkretnej oferty. Bardzo ważną, a często nawet najważniejszą, rolę odgrywają koszty założenia rachunku i następnie jego prowadzenia. Przed podpisaniem stosownej umowy najlepiej jest bardzo dokładnie zapoznać się z nimi, aby później uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek podczas sprawdzania stanu konta.

Darmowe najlepsze konta bankowe

najlepsze konto w bankuNie posiadając obowiązku płacenia za korzystanie z karty czy wykonywania przelewów drogą internetową to ogromna zaleta oferty bankowej, znacząco wpływająca na ich wybór. Coraz więcej banków, starając się zwrócić na siebie uwagę możliwie jak największego grona osób zainteresowanych otworzeniem swojego własnego rachunku, decyduje się na oferowanie im darmowych kont bankowych. Dzięki umowie zawartej z określonym bankiem klient może zaoszczędzić zdecydowanie więcej pieniędzy, co sprawia, że oferta, na którą zdecydował się przedstawia się z jego punktu widzenia jeszcze atrakcyjniej.

Ranking banków i porównanie opłat

Porównanie bankowych rachunków osobistych ROR, obejmuje najważniejsze cechy kont decydujące o miesięcznym koszcie użytkowania, takie jak:

  • Konto – miesięczna opłata za prowadzenie konta,
  • Przelewy – prowizje za przelewy krajowe do innych w banków, wykonywane przez internet,
  • Karta – miesięczne opłaty za użytkowanie karty bankomatowej wraz z warunkami ewentualnego z niej zwolnienia,
  • Bankomaty darmowe – lista sieci bankomatów, z których wypłata gotówki jest darmowa.

1.NEST Konto w Nest Banku- to prawdziwe konto za zero. Nie trzeba regularnie zasilać konta, czy pamiętać o dokonaniu określonej ilości transakcji za pomocą karty płatniczej, to także jeden z najlepszych banków do oszczędzania. W ramach Nest Konta, możemy otworzyć konto oszczędnościowe Nest Oszczędności, z bardzo wysokim oprocentowaniem już na starcie 2,25% w skali roku do 50000 zł, dla każdej złotówki powyżej tej kwoty oprocentowanie wyniesie 2% w skali roku

2. eKonto w mBanku + Promocja „Lepiej z eKontem”- to tani rachunek dla klientów indywidualnych, tym razem jednak w dużym większym banku detalicznym z licznymi placówkami.

3. Konto Direct w banku ING- jest już nieco droższe w utrzymaniu od dwóch poprzednich, ale za to daje możliwość zdobycia w stosunkowo łatwy sposób 140 zł premii.

4. mBank- karta bezwarunkowo darmowa przez 2 lata; potem dokonanie 5 transakcji kartą w miesiącu

5. Millenium Bank- Zwolnienie z opłaty: wpływ na konto min. 1000zł/miesiąc oraz dokonanie min. 1 transakcji kartą w miesiącu

6. Konto Inteligo Osobiste- Zwolnienie z opłaty: dokonanie transakcji kartą za min. 100 zł w miesiącu

7. BZ WBK- Zwolnienie z opłaty: opłata uzależniona od kwoty transakcji: dokonanie transakcji kartą za min. 500 zł, opłata uzależniona od kwoty transakcji: dokonanie 5 transakcji kartą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here